úterý 10. března 2015

Fitness piknik - bazárek...Brno / Praha

Fitness piknik - bazárek...


Repost from Anetka http://zdravakrasna.blogspot.cz/2015/03/fitness-piknik-bazarek.html
Vidíte to? Cítíte to?

To slunko vylezlo z obláčků a nyní nás šimrá a nabíjí svou energií..

Na světě je ale víc věcí co nás nabije a není to jen zelený čaj nebo káva - či energetický nápoj - je to setkávání a poznávání nových lidí..

V rámci skupiny Marri Fit a veškerých spřízněných skupin, jsme se rozhodly udělat Fitness piknik. O co na takové akci půjde?

Akce se bude konat na dvou místech: 
v Brně v Lužáneckém parku s Pepinou Martinou znáte z blogu - http://marrifit.blogspot.cz/
v Praze ve Stromovce s Pepinou Anetou znáte odsud.. :D (nééé z toho obrazu vážně ne.. :D)

Snídaně v trávě

Brněnský piknik bude obsahovat především odborné rady v oblasti výživy - Martina jako výživový poradce vám ráda poradí, vše vysvětlí a dá vám jistě i další materiály, případně se s ní domluvíte na sestavení jídelníčku na míru. Také vám představí eshop Bio z Moravy a dobroty jež tam mají - bude ochutnávka sudžuchu, proteinových tyčinek a dalších. A další...

Pražský piknik bude v rámci pohybu - zacvičíme si společně 20minutovku v rámci hesla "milujeme pohyb". Ukážu vám základy twerku a případně dám informace, kde se tuhle parádu můžete naučit v pohodlí domova (nejsem žádnej mástr ale vše to je hlavně v rámci uvolnění se). Naučím vás správně držet tělo při cvičení - povíme si jak si pár testy můžete zjistit, jak je na tom váš kloubní preparát. A další...

Co bude náplní obou srazů? 
Seznámení se.. :) Fitness bazárek - aneb vše co z této oblasti máte doma navíc, přijďte vyměnit, či prodat a koupit... (podmínkou je aby se to týkalo fitness a zdravého životního stylu - tedy ne vaše malé džíny - ty zkuste prodat jinde).
Dále diskuze s nejčastějšími dotazy.
Občerstvení - na akci by bylo fajn donést vaše zdravé dobroty, tedy navařte, napečte, namixujte, nebo jen přineste trs vína, či jablka.. :) Na akci zajistíme deky. Na památku si v případě zájmu budete moci odnést magnetku.. :)
Na akcích se můžou objevit naprosto šokující překvapení (bohužel striptéra si nemůžeme dovolit zaplatit.. :D).
V rámci pikniku se jistě najde i nějaká tu zuřivá reportérka s Canonem, či jiným nebezpečným nástrojem a akci nám zdokumentuje.. :) Tímto reportérkám děkujeme..
V případě zájmu bude možné přinést badminton, petanque a další hry.. :) 
Také se bude rozdávat energie v malých sáčcích - už jí skladujeme pro vás od nás.. :)


Obě akce mají své události:
Praha 16.květen - https://www.facebook.com/events/821939987879037/
Brno 23.květen- https://www.facebook.com/events/1617823001782829/
(v rámci počasí se může termín posunout na neděli!!!)
Je důležité se přihlásit abychom věděly s kolik dekami počítat a případně se přizpůsobily většímu množství lidí. 

Informace kde přesně v kterém parku se setkáme, najdete později v události i s vysvětlením jak se k nám dostanete.. :)

Co sebou?
Především dobrou a najásanou náladu - nějaké věcičky co chcete zbazarovat, nějakou tu pochoutku a vodu - nezapomínáme na pitný režim.. :) Na akci je zakázáno se kabonit - říkat fuj tohle nejím.. :D Komukoliv se posmívat  a další záludnosti... Nikomu nebudeme řezat podpatky, ani mu stahovat sukni.. :D Pokud budete cvičit a to mi jako budeme rádi, když ano - sportovní oblečení.


Kdo může dorazit?
Kdokoliv - vemte klidně psíka (pokud mu nevadí více lidí a nepoleze nám do jídla a další psíci ho neomezují). Případně po zvážení vemte i své děti, berte ale v potaz, že se můžou taky nudit a přímo pro ně program nebude - (pokud by později byl další sraz a vědělo se, že se zúčastní více dětí, klidně můžeme uvažovat i o mini programu pro děti).

A to je asi tak všechno - strašně moc se těším na účast, stydím se a bojím se, obávám se, červenám se, rdím se a já nevím co všechno.. :D Rozhodně si to ale užijeme !! 

Podle účasti a případné práce s pořádáním akce si jako pořadatelé vyhrazujeme právo požadovat možnou částku za akci  - jednalo by se o symbolickou částku v hodnotě max 30,-

Žádné komentáře: